تشریح خدمات دانشجویی اپلای پدیا در تحصیلات بین المللی (اپلای و تحصیل در خارج از کشور)

چگونه اپلای کنم؟ سرویس اپلای تحصیل در خارج از کشور خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی

خدمات دانشجویی اپلای پدیا چیست؟
چگونه اپلای کنم؟
سرویس اپلای و تحصیل در خارج از کشور
خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی
خدمات مشاوره اپلای پدیا کدام است؟ اپلای پدیا چه کمکی به دانشجویان بین المللی بخصوص دانشجویان ایرانی جهت اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی به همراه فاند و بورسیه تحصیلی می کند؟
مشاوره تحصیل در خارج از کشور همان مشاوره تحصیلات بین المللی است؟
مشاوره اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی یا مشاوره درخواست پذیرش تحصیلی از دانشگاه های بین المللی چقدر هزینه بر است؟ آیا اپلای پدیا مشاوره اپلای در بورسیه تحصیلی یا اپلای در اسکالرشیپ های تحصیلی نیز دارد؟ 

جواب تمامی این سوالات را در ادامه این مقاله که به تشریح خدمات دانشجویی (Students’ Services) در تحصیلات بین المللی می پردازد، دنبال نمایید. اپلای پدیا مرکز کوچینگ تحصیلی برای دانشجویان نخبه ایرانی. 

خدمات دانشجویی اپلای پدیا چیست؟ چگونه اپلای کنم؟ سرویس اپلای تحصیل در خارج از کشور خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی
مشاوره اپلای در بورسیه تحصیلی یا اپلای در اسکالرشیپ های تحصیلی

سرویس اپلای و تحصیل در خارج از کشور

فهرست خدمات دانشجویی اپلای پدیا (در تحصیلات بین المللی)

 1. برنامه ریزی و استراتژی اپلای
 2. انتخاب متناسب کالج و دانشگاه
 3. مشاوره دریافت کمک هزینه تحصیلی – (اسکالرشیپ و بورسیه تحصیلی)
 4. دستیاری در آماده سازی اپلیکیشن اپلای
 5. توسعه مقاله “بیانات شخصی”
 6. مشاوره در تهیه و نگارش توصیه نامه اساتید و معلم، – (برای پذیرش و بورسیه)
 7. ساخت و ویرایش رزومه آکادمیک و حرفه ای
 8. آماده سازی برای مصاحبه
 9. ساخت و ویرایش پورتفولیو (گروه هنر – پژوهشگران)
 10. کوچینگ دانشجو در رسانه های اجتماعی – (نظیر لینکدین یا ZeeMee ™)
 11. نگارش نامه پیگیری و نامه “اظهار علاقه” 
 12. راهنمایی در اخذ ویزای تحصیلی
 13. پشتیبانی از طریق ایمیل، اسکایپ یا واتساپ و تلفن
 14. مشاوره در توسعه و ارتقای قابلیت های شخصی
 15. جدول قیمت خدمات دانشجویی در آماده سازی اپلیکیشن اپلای جهت تحصیلات بین المللی – (تحصیل در خارج از کشور)

بسته یا پکیج های خدمات اپلای و تحصیل در خارج از کشور

 1. بسته یا پکیج بیسیک (پذیرش تحصیلی و اپلیکیشن بورسیه تحصیلی)
 2. بسته نقره ای
 3. بسته طلایی
 4. بسته الماس
 5. فقط مشاوره
خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی، خدمات مشاوره اپلای پدیا، مشاوره تحصیل در خارج از کشور

برنامه ریزی و استراتژی اپلای

۱- برنامه ریزی و استراتژی اپلای

در شروع خدمات دانشجوییبرنامه ریزی و استراتژی اپلای در خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی در تحصیلات بین المللی، خدمات مشاوره اپلای پدیا و مشاوره تحصیل در خارج از کشور هنگامی که ما شروع به کار با یک متقاضی جدید می کنیم، ابتدا بررسی های جامعی از نقاط قوت و ضعف آکادمیک، برنامه درسی و تحصیلات دانشگاهی یا دبیرستان متقاضی انجام می دهیم. (به عبارت دیگر برآورد قابلیت ها و پتانسیل های بالقوه و بالفعل دانشجو انجام می شود.) سپس متقاضیان را در زمینه فعالیت های فوق العاده متمرکز می کنیم. و همچنین در زمینه آزمون های استاندارد (به عنوان مثال ACT) (SAT Test Reasoning، GRE Subject Test، TOEFL، و IELTS (نیز توصیه های کاربردی به متقاضیان ارائه می دهیم. و اطمینان حاصل می کنیم که در صورت لزوم برای هر آزمون فرصت مجدد دارند. در صورت لزوم، متقاضیان را به منابع آمادگی آزمون آیلتس مناسب هدایت خواهیم کرد. همچنین برای دانش آموزانی که در کلاس های ۱۰ و ۱۱ هستند، یک نقشه راه برای پیگیری و برنامه ریزی دقیق شامل مشاوره های تخصصی تحصیلات بین المللی توسط تیم اپلای پدیا طراحی می شود.

برنامه ریزی برای اپلای

برنامه ریزی در حقیقت سنگ بنای کلیه خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی و اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های بین المللی محسوب می شود. بسته به پکیج و بسته خدماتی که دانشجو تهیه می کند، متناسب با همان پکیج برنامه ریزی زمانی و مالی انجام می شود. برای مثال درپکیج الماس در خدمات اپلای، دانشجو به مدت چهار ترم متوالی پشتیبانی و حمایت فکری و مشاوره ای می شود. 

۲- انتخاب متناسب کالج یا دانشگاه هدف

مشاوره اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی، انتخاب متناسب کالج یا دانشگاه هدف

یکی از بهترین خدمات دانشجویی و مشاوره درخواست پذیرش تحصیلی از دانشگاه های بین المللی، خدمت انتخاب های متناسب است.

جای شکی نیست که صدها بلکه هزاران کالج یا دانشگاه وجود دارد. که دانشجویان می توانند در برنامه های تحصیلی آنها اپلای کنند. بسته به اینکه متقاضی علاقمند تحصیل در اروپا، تحصیل در ایالات متحده آمریکا، تحصیل در بریتانیا و کولونی های آن یعنی تحصیل در استرالیا و تحصیل در کانادا است.

عوامل موثر در انتخاب های متناسب کالج/دانشگاه

پس از اینکه متقاضی نمرات آزمون اصلی (ACT  و SAT و IELTS) خود  را دریافت کرد، ما روند انتخاب مدارس (کالج/دانشگاه) متناسب را برای اپلای آغاز می کنیم. انتخاب متناسب با توجه به فاکتورهای مهمی در نظر گرفته می شود.برخی از آنها عبارتند از؛:

 • عملکرد آکادمیک و تستهای زبان انگلیسی متقاضی،
 • دوره و مقطع تحصیلی،
 • تنظیمات جغرافیایی
 • و وضعیت مالی دانش آموز،

 

انتخاب متناسب به تنهایی و صرفا بر اساس رتبه بندی و رنکینگ دانشگاه ها نیست؛ ما یک مجموعه قابل توجه از اطلاعات از منابع مختلف داریم. دانش ما فراتر از چیزی است که شما ممکن است در اینترنت و یا در مجلات و کتاب ها پیدا کنید. اپلای پدیا در موسسات متعدد، شبکه های بی نظیر فارغ التحصیلان از همه دانشگاه های برتر دارد. ما همیشه آماده دریافت اطلاعات و مشاوره با این شبکه هستیم.

 در عصر اطلاعات، شبکه و ارتباطات  اپلای پدیا شبکه و ارتباطات شماست.

انتخاب های متناسب با تحصیلات بین المللی کم دغدغه

پکیج انتخابهای متناسب اپلای پدیا متشکل است از ۵ تا ۷ انتخاب (بسته به مقطع تحصیلی متقاضی)/ این انتخاب ها جملگی با در نظر گیری تحصیلات بین المللی کم دغدغه ارائه می شود.

کم دغدغه بودن تحصیلات بین المللی همانطور که در مجله اپلای پدیا تشریح شد، هم دو فاکتور اصلی دارد. ۱- تحصیل با فاند و بورسیه تحصیلی (فاند جزئی؛ فول فاند) ۲- تحصیلات بین المللی آنلاین،

همچنین حالت ۳- تحصیل هیبرید (ترکیبی از تحصیل آنلاین و تحصیل حضوری) نیز وجود دارد که در بعضی شرایط خاص و در بعضی رشته های آکادمیک در تمامی مقاطع تحصیلی امکان رخداد دارد.

تحصیل آنلاین حد غایی انتخاب های متناسب 

یعنی در بدترین حالت که دانشجو حتی در اخذ ویزای تحصیلی با مشکل مواجه شود، و ناکام ماند؛ می تواند تحصیلات بین المللی خود را بصورت تحصیل آنلاین از دانشگاه های معتبر جهان، دنبال کند. و در شرایط مساعدتر در آینده، مجددا برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام نماید. و این آپشنی است که اپلای پدیا در ارائه آن تبحر و تخصص و تجربه چند ساله دارد. 

۳- مشاوره دریافت کمک هزینه تحصیلی-(اسکالرشیپ و بورسیه تحصیلی)

جای بحث نیست که اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های بین المللی بدون دریافت کمک هزینه تحصیلی می تواند فرصت ادامه تحصیل را از بسیاری از دانشجویان ایرانی سلب کند. بنابراین؛ 
راهنمایی جهت اپلای در بورسیه تحصیلی و اسکالرشیپ ها یکی از بایدها در خدمات دانشجویی و مشاوره تحصیل در خارج از کشور و مشاوره تحصیلات بین المللی، است.

اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی از کالج و دانشگاه جهت تحصیلات بین المللی:

تحصیلات بین المللی (تحصیل در خارج از کشور) گران است. علی رغم اینکه منابع برای دانش آموزان و دانشجویان داخلی برای به دست آوردن کمک هزینه های تحصیلی زیاد است. اما منابع مالی زیادی برای دانشجویان بین المللی وجود ندارد. و این منابع محدود و بسیار رقابتی هستند. به همین دلیل است که ما خدمت دستیاری در اپلیکیشن اپلای در بورسیه تحصیلی را ارائه می دهیم. 

پایگاه داده اطلاعاتی پیرامون فرصت های اسکالرشیپ و بورسیه تحصیلی اپلای پدیا

سرویس اپلای تحصیل در خارج از کشور - اسکالرشیپ ها و کمک هزینه تحصیلی

ما یک پایگاه داده از بیش از ۲۰۰ دانشگاه داریم؛ که به دانشجویان بین المللی کمک مالی می کنند. و اطلاعات دقیقی و پر اهمیتی پیرامون فرصت های بورسیه تحصیلی ارائه می دهند. از جمله اینکه چه میزان دانشجویان بین المللی کمک مالی دریافت می کنند؟؛ چه میزان کمک مالی به طور متوسط ​​ارائه می شود؟؛ و هزینه های مازاد بر کمک مالی چگونه تامین شوند؟. ما تحقیق دقیق را با استفاده از منابع رایگان و پولی انجام داده ایم. (به عبارت دیگر ما فقط یک گزارش از یک وب سایت دیگر ارائه نمی دهیم؛ یا از پایگاه داده های تجاری استفاده نمی کنیم که غالبا نامعتبر و قدیمی هستند.) ما محاسبات خودمان را انجام میدهیم تا داده های تخصصی اسکالرشیپ های خارجی و داخلی دانشگاه را برای دانشجویان بیشتر قابل درک کنیم. 

 برخی از موقعیتها و فرصت های اسکالرشیپ و بورسیه تحصیلی در مجله تحصیلات بین المللی اپلای پدیا ارائه شده است. اما پایگاه داده های مالی و بورسیه تحصیلی اصلی ما، منحصرا برای اپلای پدیا است؛ و نمی توان آن را آنلاین یافت. ما افتخار می کنیم که این کمک هزینه تحصیلی و کمکهای مالی منحصر به فرد را به مشتریان خود ارائه می کنیم. کمک هایی که می تواند پول دانشجویان و خانواده ایشان را ذخیره و هزینه های تحصیلات بین المللی دانشجویان را قابل مدیریت نماید.

 


۴- دستیاری در آماده سازی اپلیکیشن اپلای (Application assistance)

همانگونه که در مقاله اهمیت اپلیکیشن اپلای قابل دفاع در پذیرش تحصیلی و اخذ بورسیه تحصیلی تشریح شد، تنها پر کردن فرم های آنلاین اپلای جهت اخذ پذیرش تحصیلی می تواند دلهره آور باشد. ما برای کمک و راهنمایی اینجا هستیم. ما با جزئیات و الزامات درخواست پذیرش تحصیلی مشترک، برنامه ائتلاف، برنامه های جهانی، برنامه UCAS (سیستم جامع پذیرش تحصیلی بریتانیای کبیر)،OCAS (سیستم جامع پذیرش تحصیلی کانادا)، UC، ApplyTexas، و چندین برنامه کاربردی دیگر برای مدارس خاص مانند MyMIT و myIllini UIUC. همچنین سیستم جامع پذیرش تحصیلی چین و غیره آشنا هستیم. و به دانشجویان و خانواده ایشان کمک می کنیم به سرعت و با دقت هرچه تمام به پر کردن اطلاعات زندگی نامه، ترجیحات آکادمیک و سوالات با پاسخ کوتاه بپردازند.

سوالات با پاسخ های کوتاه در فرم های اپلیکیشن

خدمات دانشجویی و مشاوره درخواست پذیرش تحصیلی از دانشگاه های بین المللی، دستیاری و تعیین استراتژی آماده سازی اپلیکیشن اپلای

بهترین جواب برای سوالات با پاسخ کوتاه بسیار مهم است.سوالات با پاسخ محدود به ۱۵۰ کاراکتری مثل اپلیکیشن اپلای در اکثر دانشگاه های کالیفرنیا که تنها تا ۱۶۰ کاراکتر مجاز است، بایستی به صورت هنرمندانه ارائه شود. در بعضی از اپلیکیشن های اپلای، این پاسخ های کوتاه سرنوشت پذیرش یا ریجکت (رد) پرونده تحصیلی را تعیین می کنند. 

مطالعه بیشتر:  در گام سوم اپلای، به تشریح پارامترهای اپلیکیشن اپلای پرداخته شده است.

خطا زدایی نوشته (Proofreading)

اشتباهات بیشماری هست که می تواند برای یک اپلیکیشن اپلای مرگبار باشد! هنگامی که اپلیکیشن آماده برای ارسال است، ما آن را بررسی کامل می کنیم. بررسی برای گرفتن هر گونه خطای املایی، دستور زبان، و یا علائم نقطه گذاری. در صورت درخواست دانشجو، مستند سازی مقالات فردی نیز انجام می شود. اکثر متخصصین نوشتن ما تجربه تجدید نظر (ریوایز) در نشریات مهم را دارند. 

۵- توسعه و ریوایز مقاله بیانات شخصی

یکی از ارزنده ترین خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی توسعه یک مقاله بیانیه شخصی رقابتی است. مقاله بیانات شخصی یکی از مهمترین بخش های یک اپلیکیشن اپلای پذیرش دانشگاه می باشد. همانگونه که در مقاله ترفند روش سه سطحی در نگارش بیانیه های موفقیت در رزومه تحصیلی بیان شد؛ یک مقاله خوب می تواند بین پذیرش و رد شدن تفاوت ایجاد کند. به همین دلیل است که ما بهترین کارشناسان نوشتن آکادمیک را برای کمک به مشتریان خود در فرایند نوشتن مقاله بیانیه شخصی دانشجویان استخدام کرده ایم . متخصصان نوشتن آکادمیک یک فرآیند ارزیابی دقیق را برای اطمینان از صلاحیت دانشجو و به منظور اطمینان از اینکه آنها بتوانند با متقاضیان بطور مناسب ارتباط برقرار کنند، انجام می دهند. متخصصان نوشتن آکادمیک ما دارای مدرک تحصیلی از موسسات برجسته هستند. – اکثریت دارای مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر هستند و عضو برنامه نوشتن خلاقانه هستند. 

تحصیلات بین المللی و توسعه یک مقاله بیانیه شخصی رقابتی

طراحی بخش های مختلف مقاله

دانشجو ضمن ارتباط با متخصصان نوشتن آکادمیک اپلای پدیا در طی مصاحبه و جلسات طوفان مغزی (Brainstorm) و تکنیک های مصاحبه اختصاصی، روند نوشتن مقاله را شروع می کند. در طی آن، نکات اصلی نقدها و بررسی های کارشناسانه و … نکته برداری می شود. سپس یک طرح کلی برای سناریوی مقاله بیانیه شخص وی ارائه می شود. نظر دانشجو در این سناریو اعمال می شود. و بعد از تصویب سناریو بخش های مختلف مقاله و محتوای هر بخش طراحی می شود. از جمله محتوایی که بخش های مختلف مقاله بیانیه شخصی دارد. نظیر؛

 • محتوای اینتروداکشن یا معرفی،
 • بادی
 • و نتیجه گیری

هنگامی که متقاضی مقاله اولیه که شامل بازگویی سناریو در بخش های مختلف است، را نوشت، ما بازخوردی را ارائه می دهیم. و در صورت لزوم پیشنهادات بهبود را در این مقاله ارائه می دهیم. پس از اینکه متقاضی یک پیش نویس رضایت بخش را به اتمام رساند، ویراستاران ما به اصلاح اشتباهات، تنظیم ساختار استاندارد مقاله، اصلاح بادی در صورت لزوم، اصلاح مقاله برای تطبیق با ملزومات و ضروریات دانشگاه و کشور مقصد تناسب سازی می کنند. هدف ما این است که خواننده که آفیسر ارزیاب اپلیکیشن است، بگوید: “وای، بهتر است این متقاضی را در کالج یا دانشگاه خود بپذیریم. این دانشجوی هدف دانشگاه ماست.”

بازتاب صدا و شخصیت واقعی دانشجو از طریق مقاله بیانیه شخصی

فرآیند اپلای و ارسال اپلیکیشن اپلای باید نتایجی عالی را تولید کند؛ و “صدا و شخصیت واقعی” دانش آموز یا دانشجو را به تصویر کشد. (مقاله ای ایستا، پایدار و تاثیرگذار بر آفیسر پذیرش دانشگاه) مشتریان ما نه تنها از داشتن مقالات برجسته و قانع کننده سود می برند، بلکه درباره فرایند نوشتن آکادمیک یاد می گیرند. و مهارت های رایتینگ (Academic Writing) خود را در این فرآیند توسعه می دهند. رویکرد تعاملی و آموزنده اپلای پدیا، برای متقاضیان در درازمدت به نفع متقاضیان است؛ و به آنها ابزارهایی برای موفقیت در کالج/دانشگاه و فراتر از آن می دهد .

 

۶-توصیه نامه های آکادمیک

چگونه اپلای کنم؟ توصیه نامه های آکادمیک-مشاوره تحصیل در خارج از کشور -مشاوره تحصیلات بین المللی

 

ما می دانیم اساتید و معلمان شما بسیار مشغول هستند. برای کمک به آنها، ما می توانیم مطالب و محتوای متن توصیه نامه را همراستا با دیگر پارامترهای اپلیکیشن برای معلمان یا اساتید و کارفرمای دانشجویان فراهم کنیم. تا در توصیه های شما قرار گیرد. اگر معلم یا استاد شما از شما خواسته است درفت (پیش نویس) توصیه نامه را برای آنها بنویسید، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا محتوای هماهنگ و متناسب آن را به کار ببندید.

۷- ساخت و ویرایش رزومه تحصیلی یا رزومه حرفه ای

رزومه تحصیلی مخصوصا برای اپلای دانشجویان تحصیلات تکمیلی از ملزومات است. بنابراین ویرایش رزومه تحصیلی یکی از خدمات اصلی مشاوره اپلای در بورسیه تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیلی محسوب می شود. ما در اپلای پدیا در صورت لزوم، به متقاضیان کمک می کنیم و یک رزومه تحصیلی یا CV آکادمیک را برای استفاده در برنامه های پذیرش تحصیلی آنها آماده می کنیم. معمولا دانشجویان خود شرح تفصیلی زندگی آکادمیک و حرفه ای خود را نگارش می کنند. و درخواست بررسی و ریوایز آن را می کنند. دوره آموزشی رزومه نویسی مدرن که توسط پروفسور داکوت، عضو هیات علمی دانشگاه مریلند آمریکا تدریس می شود، به رایگان در آموزشگاه اپلای پدیا در اختیار دانشجویان مشتاق قرار گرفته است. با نگارش حرفه ای رزومه مدرن، شما می توانید پذیرش تحصیلی موفق همراه با دریافت فاند تحصیلی داشته باشید. اولین گام در نگارش یک CV آکادمیک را با آموزش های پروفسور داکوت در آموزشگاه اپلای پدیا بردارید.

۸- آماده سازی برای مصاحبه

بسیاری از مدارس بین المللی در خارج از کشور مصاحبه با متقاضیان را بخشی از روند پذیرش در دانشگاه می دانند. ما دانشجویان را برای مصاحبه ها از طریق دوره های آموزشی، جلسات آماده سازی و مصاحبه های آنلاین آماده می کنیم.

۹- مشاوره و راهنمایی در ساخت و ویرایش پورتفولیو (گروه هنر)

بسیاری از کالج های هنر، موسیقی، یا بعضی موسسات تحقیقاتی در خارج از کشور ممکن است از دانشجویان پرتفولیو درخواست کنند. ما به متقاضیان کمک می کنیم تا بهترین قطعات را برای نمایش استعدادهای خود انتخاب کنند. در صورت امکان، ما با متخصصین صاحب نظر در زمینه های مرتبط مشورت می کنیم. برای مثال مدرسه موسیقی در دانشگاه برکلی کالیفرنیا، موزه هنر در لندن و …

 خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی خدمات مشاوره اپلای پدیا

همچنین ارائه پروفایل حرفه ای در لینکداین که از مهارت های مربی گری شبکه های اجتماعی است. یا ارائه دستاوردهای حرفه ای و آکادمیک دانشجویان دکترا و فوق لیسانس از طریق ساخت وبسایت شخصی دانشجویان در گیت هاب (github) در کسب موقعیت های شغل آکادمیک و استخدام به عنوان پژوهشگر یا دستیار پژوهش و دریافت حقوق همزمان با تحصیل در خارج از کشور، تاثیر فراوان دارد.

۱۰- مربیگری ساخت شخصیت دانشجو در رسانه های اجتماعی نظیر لینکدین یا ZeeMee 

کوچینگ ساخت شخصیت دانشجو در رسانه های اجتماعی- خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی - خدمات مشاوره اپلای پدیا

ZeeMee ™  یک پلت فرم آنلاین برای به اشتراک گذاشتن مشخصات دانش آموزان دبیرستان و دانشجوهای کارشناسی دانشگاه هاست. ZeeMee به کالج ها نمایش کاملتری از منافع، دستاوردها و شخصیت دانشجو می دهد. ما متقاضیان را از طریق ایجاد حساب کاربری و توسعه پروفایل در ZeeMee، راهنمایی می کنیم. تا اطمینان حاصل کنیم که پروفایل دانشجویان کم نقص باشد. همچنین راهنمایی و مشاوره در اینکه دانشجویان رسانه های اجتماعی خود را مدیریت و ایمن نگه دارند. تا موارد مضر برای آفیسران پذیرش قابل مشاهده نباشد. دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دکترا که بایست در کمترین حالت یک حساب کاربری حرفه ای در لینکدین و در بهترین حالت یک وبسایت شخصی که نمایشگر مشخصات ضروری و دستاوردهای حرفه ای و آکادمیک آنها است را توسعه یا در دستور کار قرار دهند.

۱۱- مشاوره در نگارش نامه های پیگیری و گزارش علاقه مندی داوطلب به ادامه تحصیل

مشاوره در نگارش نامه های پیگیری و گزارش علاقه مندی داوطلب به ادامه تحصیل

گاهی اوقات متقاضیان در دور اول برنامه های تحصیلی و در تصمیم گیری اولیه آفیسر ارزیاب پذیرش تحصیلی، رد می شوند؛ یا در لیست انتظار قرار می گیرند. و یا پذیرش شرطی (Conditional Acceptance) دریافت می کنند. در صورتی که چنین اتفاقی بیفتد، ما به متقاضی کمک می کنیم نامه ای از علاقه مندی ادامه تحصیل برای بورد پذیرش دانشگاه ارسال کند.

(LOCI=“letter of continued interest”)  توضیح: نامه اظهار علاقمندی در اپلای : تشریح و توصیف میل و اشتیاق دانشجو به حضور در آن کالج یا دانشگاه و تحصیل در رشته اپلای کرده، نگارش می شود.

** توجه: **  در شرایط پذیرش مشروط ضمن استمرار تلاش دانشجو به برآوردن شرط،؛ اظهار علاقمندی وی توصیف می شود.

۱۲- مشاوره ویزای تحصیلی

خدمات دانشجویی اپلای پدیا چیست؟ چگونه اپلای کنم؟مشاوره ویزای تحصیلی

راهنمایی در تکمیل نمودن فرم های لازم برای ویزای تحصیلی تی یر فور بریتانیا یا اف – وان  و ندرتا جی-وان ایالات متحده، آمادگی برای مصاحبه با آفیسر های سفارتخانه، ارائه اطلاعات از پیشرفت های قانونی و سیاسی در ایالات متحده و بریتانیای کبیر برخی از خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی، و مشاوره تحصیل در خارج از کشور (تحصیلات بین المللی) توسط اپلای پدیا می باشد.

(ویزای تحصیلی ایالات متحده آمریکا F-1) و (J-1 ویزای تبادل دانشجویی ایالات متحده آمریکا) – (Tier 4 S.V ویزای تحصیلی یو.کی UK)

۱۳- پشتیبانی از طریق ایمیل و تلفن و مسنجر

ما حمایت از دانشجویان ایرانی را در اولویت کاری خود قرار داده ایم. اما ما تیم کوچکی از یک تیم بین المللی بزرگ هستیم که به زبان پارسی اطلاعات را در اختیار دانشجویان پارسی زبان قرار می دهیم. امید این است که پارسی زبانان بیشتری به اپلای پدیا بپیوندند. تا با هم به رنج گسترده تری از دانشجویان کمک و همیاری برسانیم. (هر چند اولویت ما این است که پارسی زبانان بیشتری به زبان فصیح انگلیسی مسلط شوند.) ما سعی می کنیم در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی دانشجویان باشیم. از طریق ایمیل و Whatsapp WhatsApp_ApplyPediaو یا پیام رسان فیس بوک و لینکدین به پاسخگویی دانشجویان مشتاق می شتابیم.

۱۴- مشاوره در توسعه مهارت های شخصی و زبان تخصصی

امروزه و با ظهور اقتصادهای نوظهور، توقع و انتظارات دانشگاه ها و موسسات علمی-تحقیقاتی بین المللی از دانشجویان آینده خود، تغییرات اساسی پیدا کرده است. در گذشته شاید دارا بودن مهارت های زبان انگلیسی برای یک دانشجوی بین المللی کافی می نمود. اما امروزه مهارت های زبان انگلیسی از بدیهیاتی است که هر دانشجوی علاقمند به تحصیلات بین المللی دارا است. امروزه دانشگاه ها که قطب ثروت آفرینی و کارآفرینی جوامع متمدن و متحول هستند، معیارها و ملاک های شخصیتی متفاوتی از گذشته برای استخدام دانشجوهای بین المللی دارند. ما در اپلای پدیا دانشجویان ایزانی را به برترین دانشگاه های جهان متصل می کنیم. همچنین نقشه راه رسیدن به توسعه مهارت ها و قابلیت ها نیز توسط دانشجویان استنفورد، هاروارد و MIT برای دانشجویان مشتاق طراحی می شود. و دانشجویان می توانند با دوره های آموزشی کوتاه مدت (معمولا ۳ تا ۵ هفته) بصورت آنلاین به توسعه انواع قابلیت های شخصیتی و زبان تخصصی خود بپردازند. علاقمندان می توانند لیستی از بهترین دوره های آموزشی و تحصیلات بین المللی آنلاین را در دانشگاه های بین المللی در آموزشگاه اپلای پدیا دنبال کنند.

 خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی، خدمات مشاوره اپلای پدیا، مشاوره تحصیل در خارج از کشور،
مشاوره درخواست پذیرش تحصیلی از دانشگاه های بین المللی 
مشاوره اپلای در بورسیه تحصیلی
خدمات دانشجویی اپلای پدیا – چگونه اپلای کنم

We help students make informed choices about their student finance, how to apply for it and manage it online.

http://www.apply.applypedia.com

جدول قیمت خدمات دانشجویی در آماده سازی اپلیکیشن اپلای جهت تحصیلات بین المللی (تحصیل در خارج از کشور)

پارامترهای اپلیکیشن اپلای بطور معمول و مرسوم/(بسته به دانشگاه می تواند تغییر کند.)
خدمات دانشجویی اپلای پدیاکمیت/کیفیتهزینه/ دلار آمریکا
نگارش/ریوایز توصیه نامه۲۲۰۰
نگارش/ریوایز مقاله بیانیه شخصی۱۱۵۰
ساخت رزومه یا CV آکادمیک۱۲۰۰
ساخت پرتفولیو ۱۲۵۰
نگارش/ریوایز مقاله اسکالرشیپ۲۰۰
هزینه هر اپلیکیشن اضافه  برای موقعیت جدید۱۱۶۱  = ۲۰%
دیگر آپشن ها
انتخاب متناسب کالج/دانشگاه۶۳۰۰
کوچینگ و تناسب سازی شبکه های اجتماعی۲۱۰۰
 استراتژی و نقشه راه توسعه مهارتهای شخصی(آنلاین)تا ۴ برنامه آنلاین۲۰۰

لیست قیمت در جدول فوق صرفا برای تهیه هر یک از پارامترهای اپلیکیشن اپلای (بصورت مجزا و جداگانه) توسط متخصصین و مشاورین تحصیلات بین المللی می باشد. قیمت خدمات دانشجویی جهت اپلای و تحصیل در خارج از کشور، در قالب پکیج ها یا بسته های بیسیک، نقره ای، طلایی و پکیج الماس می تواند به صرفه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پکیج های اپلای به مقاله پکیج های خدمات دانشجویی اپلای پدیا مراجعه نمائید.

نوشته شده درآوریل 3, 2020 دراپلای و اپلیکیشن, خدمات

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

Back to Top