بسته ها و پکیج های خدمات اپلای و تحصیلات بین المللی در اپلای پدیا

بسته های خدمات اپلای پدیا، سرویس خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی

مقدمه

در این نوشته به بررسی بسته های خدمات اپلای می پردازیم. منظور از بسته یا پکیج خدمات، خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی که به صورت مجموعه ای از سرویس ها و آپشن ها، ارائه می شوند. در مقاله “تشریح خدمات دانشجویی اپلای پدیا در تحصیلات بین المللی (اپلای و تحصیل در خارج از کشور)” خدمات دانشجویی بصورت تفصیلی و کامل تشریح شدند. در ادامه این مقاله توجه شما را به جزئیات بسته های حمایتی اپلای پدیا از دانشجویان و علاقمندان به تحصیلات بین المللی (تحصیل در خارج از کشور) جلب می کنیم. با ما همراه باشید.


We help students make informed choices about their student finance, how to apply for it and manage it online.


بسته ها یا پکیج خدمات دانشجویی اپلای پدیا

توصیه دوستانه به دانشجویان و علاقمندان تحصیلات بین المللی

قبل از هر چیز، یک توصیه دوستانه به متقاضیان و همراهان گرانقدر اپلای پدیا داریم. در هیچ حال و به هیچ شخص (حقیقی/حقوقی) اجازه ندهید که بجای شما، اپلیکیشن اپلای شما را سابمیت کند. چرا که در قوانین آکادمیک بین المللی، این یک نقض قانون می باشد!  سعی کنید یک اپلیکیشن را برای موقعیت های مختلف (پذیرش تحصیلی/بورسیه و اسکالرشیپ) ارسال نکنید. این کار چیزی جز نا امیدی در پایان کار برای شما ندارد. بخاطر داشته باشید: مثل یک دانشجوی خلاق، همیشه خاص باشید؛. اپلیکیشن اپلای مظهر و معرف شما و شخصیت شما در دید کمیته پذیرش کالج / دانشگاه و یا سازمان و نهاد اعطا کننده بورسیه تحصیلی است.

اپلای پدیا تنها اطلاعات دقیق و دارای منبع و دست اول را برای متقاضیان خود فراهم می کند. در صورتیکه متقاضیان بخواهند، در تمامی مراحل کنار ایشان خواهیم بود. اما در نهایت خود شخص دانشجو است که اپلیکیشن اپلای خود را سابمیت و ارسال می کند. این دارای مزایای فراوانی برای شخص دانشجو است. الف) دانشجو در پروسه اپلای با تمامی مراحل آشنایی پیدا می کند. و می تواند در آینده به چشم یک فعالیت سود ده به آن بنگرد. با وجود اینکه سالانه دانشجویان بیشتری به اهمیت تحصیلات بین المللی پی می برند، دانشجو می تواند با راهنمایی یک دانشجوی دیگر که به دانشگاه وی علاقمند است، دستیاری رساند و بعنوان یک درآمد جزئی به آن نگاه کند. ب) کار غیر قانونی انجام نداده است که به شخص دیگری اجازه دهد بحای وی اپلای کند. ج) تجربه نشان داده دانشجویانی که در پروسه اپلای خود حضور پر رنگ دارند و اپلای خود را شخصا انجام می دهند، قابلیت های شخصی ایشان (علی الخصوص قابلیت های زبان انگلیسی) باسرعت بیشتری توسعه و ارتقا می یابد. د) دلسوزی و اهمیتی که شخص دانشجو به موفقیت خود می دهد، از هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری برنمی آید. بنابراین مثل همیشه تکرار می کنیم که خودتان برای خودتان اپلای کیند. اپلای پدیا نقش کوچ (coach) را دارد. کوچینگ هم به این معنی است که موفقیت هدفگذاری می شود و راه های رسیدن به موفقیت نیز لیست و بررسی می شود. پیمودن آن راه با شخصی است که بیشترین اهمیت را به هدف میدهد. در ادامه به تشریح بسته و پکیج خدمات اپلای پدیا (خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی) می پردازیم.


 

بسته یا پکیج بیسیک اپلای پدیا (پذیرش تحصیلی)

از اولین بسته های خدمات اپلای بسته یا پکیج بیسیک است. بسته بیسیک پذیرش ما شامل همه چیزهایی است که دانشجو برای اپلای در یک موقعیت پذیرش کالج/دانشگاه نیاز دارید. تا درخواست پذیرش (اپلای) خود را شروع کنید. که شامل کمک و راهنمایی در پر کردن فرم های آنلاین اپلیکیشن اپلای، ویرایش مقاله بیانیه شخصی، و اصلاح کل اپلیکیشن اپلای برای اطمینان از کامل بودن آن است. معمولا این پکیج مناسب حال متقاضیانی است که از قبل پوزیشن و موقعیت دلخواه خود را انتخاب کرده اند؛ و می خواهند با همراهی یک متخصص و مشاور تحصیلات بین المللی در آن موقعیت اپلای کنند. با بسته پایه یا بیسیک اپلای پدیا (ApplyPedia Basic)، مشارکت ما زمانی که متقاضی تمام مواد مورد نیاز برای درخواست خود را ارائه می کند، به پایان می رسد. و پشتیبانی اضافی بعدا باید خریداری شود. (این بسته تنها برای اپلای در یک موقعیت پذیرش تحصیلی است.) گاها فرصت هایی در تحصیلات بین المللی وجود دارد که دانشجویان تنها با اخذ پذیرش بدون شرط از یک کالج یا دانشگاه، به صورت اتوماتیک فاند و بورسیه تحصیلی دانشکده را اخذ می کنند. در این شرایط، اخذ پذیرش تحصیلی بسیار رقابتی می شود. و دانشجویان برای افزایش احتمال موفقیت در پذیرش تحصیلی، تحت نظر و پشتیبانی یک مشاور تحصیلات بین المللی اقدام به تهیه و ارسال اپلیکیشن اپلای خود می کنند. در هر صورت، حداکثر زمان حمایت و پشتیبانی در پکیج بیسیک پذیرش یک ترم تحصیلی (چهار ماه) است. به آپشن ها و گزینه های موجود در این بسته به تصویر ۱ در انتهای این مقاله دقت نمائید.


 

بسته یا پکیج بیسیک اپلای پدیا (اسکالرشیپ/بورسیه تحصیلی)

بسته بیسیک اسکالرشیپ ما شامل همه چیزهایی است که دانشجو برای اپلای در یک موقعیت اسکالرشیپ / بورسیه تحصیلی نیاز دارید. تا اپلیکیشن خود را ارسال کند. که شامل کمک و راهنمایی در پر کردن فرمهای آنلاین، ویرایش مقاله بورسیه تحصیلی، و اصلاح کل اپلیکیشن اپلای بورسیه برای اطمینان از کامل و رقابتی بودن آن است. معمولا این پکیج مناسب حال متقاضیانی است که می خواهند با همراهی یک متخصص و مشاور تحصیلات بین المللی در یک موقعیت رقابتی اخذ بورسیه تحصیلی اپلای کنند. با بسته پایه اسکالرشیپ اپلای پدیا (ApplyPedia Basic)، مشارکت ما زمانی که متقاضی تمام مواد مورد نیاز برای درخواست خود را ارائه می کند، به پایان می رسد. (این بسته تنها برای اپلای در یک موقعیت بورسیه تحصیلی است.) قیمت بیشتر این بسته نسبت به بسته بیسیک پذیرش، به این دلیل است که برای دستیابی به موفقیت بیشتر در اخذ یک موقعیت اسکالرشیپ یا بورسیه تحصیلی، باید ابتدا اپلیکیشن اپلای پذیرش بررسی شود؛ سپس اپلیکیشن اپلای در بورسیه تحصیلی، متناسب، هماهنگ و همسو با آن (اپلیکیشن اپلای پذیرش) تنظیم و آماده سازی شود. موقعیت ها و فرصت های اسکالرشیپ خارجی و بورسیه تحصیلی متعددی هر ترم اطلاع رسانی می شود. برای نمونه “بورسیه های تحصیلی که توسط دولت ها به دانشجویان بین المللی ارائه می شوند” یا انواع بورسیه تحصیلی اسکالرشیپ بنابراین دانشجویان می توانند ضمن بررسی فرصت ها، در موقعیتی که شانس بیشتری دارند اپلای کنند. جای شک و تردید نیست که این موقعیت ها بسیار رقابتی هستند. بنابراین اپلیکیشن اپلای بورسیه تحصیلی باید بسیار رقابتی و قابل دفاع آماده و ارائه شود. دانشجویان با تهیه بسته بیسیک اسکالرشیپ اپلای پدیا، یک متخصص و مشاور تحصیلات بین المللی را استخدام می کنند؛ و با هماهنگی و حمایت و پشتیبانی وی احتمال موفقیت خود را در اخذ آن موقعیت رقابتی اسکالرشیپ افزایش می دهند. حداکثر مدت زمان حمایت و پشتیبانی در بسته بیسیک اسکالرشیپ از بسته های خدمات اپلای، نیز به مدت یک ترم تحصیلی می باشد. به آپشن ها و گزینه های موجود در این بسته به تصویر ۱ در انتهای این مقاله دقت نمائید.


 

بسته یا پکیج نقره ای اپلای پدیا

بسته نقره ای در خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی؛ این پکیج با پشتیبانی بیشتر و انعطاف پذیری بیشتر از پکیج بیسیک، نیازهای دانشجو را پوشش می دهد. اکثر دانشجویان جهت بالا برردن احتمال پذیرش، در برنامه های متعدد دانشگاهی اپلای می کنند. بنابراین این بسته شامل انتخاب های متناسب از تحصیلات بین المللی کم دغدغه است. علاوه بر خدمات ارائه شده در Package Basic دستیاری جهت آماده سازی تا ۳ اپلیکیشن اپلای پذیرش تحصیلی و یک اپلیکیشن اپلای بورسیه در پکیج نقره ای موجود می باشد. همچنین تا ۳۰ دقیقه مشاوره تخصصی که به دانشجو کمک می کند تا برای مصاحبه آماده شود. بسته نقره ای انتخاب خوبی برای افرادی است که با فرآیند اپلای آشنا هستند و قصد دارند نمونه های موفق یک اپلیکیشن اپلای پذیرش و بورسیه را دریافت کنند. و در صورت نیاز خود دانشجو برای پوزیشن های متعدد آن را بسط می دهد. حداکثر مدت زمان حمایت و پشتیبانی در بسته نقره ای از بسته های خدمات اپلای به مدت یک تا دو ترم تحصیلی می باشد (بعبارتی شش ماه). این بسته همچنین شامل یکی از دوره های آمادگی آزمون آیلتس و تافل بسته به انتخاب دانشجو می شود. در کمترین حالت پذیرش تحصیلات بین المللی آنلاین برای دانشجو تضمین میشود. به آپشن ها و گزینه های موجود در این بسته به تصویر ۱ در انتهای این مقاله دقت نمائید.


 

بسته یا پکیج طلایی اپلای پدیا

بسته طلایی در خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی؛ بسته طلایی اپلای، یک سرویس برتر است که با حمایت کاملتر از پکیج نقره ای به پشتیبانی دانشجویان می پردازد. پکیج طلایی اپلای پدیا به منظور به دست آوردن مزیت رقابتی بر روی همتایان متقاضی  طراحی شده است. علاوه بر خدماتی که در بسته نقره ای ما ارائه می شود، ما به دانشجو کمک می کنیم تا در برنامه های پذیرش تحصیلی و بورسیه تحصیلی بیشتری اپلای کند. همچنین مشاوره های تخصصی کار حین تحصیل نیز در بسته طلایی اپلای موجود می باشد. اگر دانش آموز یا دانشجو استعداد هنری، ورزشی و یا موسیقی داشته باشد، به بهترین نحو این استعدادها را به سمع و نظر بورد ارزیاب دانشگاه می رسانیم. همچنین کوچینگ پروفایل شبکه اجتماعی داوطلب که تا ۳ عدد در این پکیج پشتیبانی می شود، مکان بسیار مناسبی است تا پتانسیل های دانشجو ارائه شود. این پکیج دستیاری دانشجو در ۵ اپلیکیشن اپلای پذیرش و ۳ اپلیکیشن بورسیه تحصیلی را شامل می شود. مشتریان پکیج طلایی می توانند تخفیف ۷ درصدی نیز دیافت کنند. حداکثر مدت زمان حمایت و پشتیبانی در بسته طلایی از بسته های خدمات اپلای، به مدت سه ترم تحصیلی می باشد. این بسته همچنین شامل دوره های آمادگی آزمون آیلتس، تافل و شبیه ساز این آزمون ها می باشد. همچنین پذیرش تحصیلات بین المللی از نوع حضوری یا آنلاین برای دانشجو تضمین میشود. به آپشن ها و گزینه های موجود در این بسته به تصویر ۱ در انتهای این مقاله دقت نمائید.


 

بسته یا پکیج الماس اپلای پدیا

بسته الماس در خدمات دانشجویی و تحصیلات بین المللی؛ الماس حد نهایی بسته های خدمات اپلای در خدمات مشاوره کالج و دانشگاه است. این پکیج با برنامه ریزی ۲ ساله، از دانشجو یک نخبه می سازد. این بسته شامل همه چیزهایی است که دانشجو برای برخورداری از تحصیلات بین المللی کم دغدغه نیاز دارد. این بسته با ۱۰ درصد تخفیف برای آن دسته از متقاضیانی مناسب است که می خواهند به هر صورت و با هر شرایطی به تحصیلات بین المللی کم دغدغه دست یابند. لازم به ذکر است که بسته الماس در خدمات دانشجویی، کلیه آپشن های بسته طلایی را دارد. با خرید خدمات بسته الماس اپلای پدیا،  تضمین پذیرش تحصیلی و فاند جزئی (Partial Funds) به دانشجو داده می شود. هر چه تلاش و کوشش دانشجو در هماهنگ بودن با برنامه ریزی و مشاوران، بیشتر باشد، موفقیت در کسب فول فاند تحصیلی نیز بیشتر می شود. هر چند تضمین برای ویزا وجود ندارد. اما دوره آموزشی آماده سازی برای مصاحبه که در این پکیج گنجانده شه است، موفقیت اخذ ویزای تحصیلی را افزایش می دهد. ضمن اینکه حالت سوم تحصیل، یعنی تحصیل هیبرید (ترکیبی از تحصیل آنلاین و تحصیل حضوری) نیز وجود دارد. که در بعضی شرایط خاص و در بعضی رشته های آکادمیک امکان رخداد دارد. و دانشجو می تواند به تکرار برای اخذ ویزا اقدام کند. تا موفقیت حاصل شود.

شرایط پرداخت در بسته نقره ای در دو مرحله است. و هر یک از بسته های طلایی و الماس می تواند پرداخت را در سه مرحله میسر سازد. بجز بسته الماس هیچ کدام از بسته ها تضمینی برای دریافت ویزای تحصیلی ندارد.

 


 

بسته های خدمات اپلای،

تصویر ۱) قیمت بسته های خدمات اپلای در خدمات دانشجویی اپلای پدیا در تحصیلات بین المللی (تحصیل در خارج از کشور)

چنانچه نقطه نظر، نقد و صحبتی پیرامون بسته های خدمات دانشجویی اپلای پدیا دارید، صمیمانه درخواست داریم به بازتاب آنها در قسمت نظرات اقدام نمائید.

 

عضویت

 

نوشته شده درآوریل 4, 2020 دراپلای و اپلیکیشن

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

Back to Top